İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

kalitemoda.com`dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde faturanızdaki iade formunu eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz kargolar veya teslim aldığınız kargo ile anlaşmalı fiyatlarımız üzerinden Taşpazar Mahallesi 807 Sokak No:21/A Merkez/AKSARAY adresine göndermeniz yeterli olacaktır.
14 günü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul edilmemektedir. İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış tekrar satılabilir özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadeniz kalitemoda.com`un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılarak süreç başlayacaktır.

İadeniz onaylandığında ürün tutarı, irtibat telefon numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 3-7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve kalitemoda.com`un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürünlerinize ait ürün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli olarak kredi kartınıza ödenecektir.

Ulaşılamayan irtibat telefon numaralarından kaynaklı gecikmelerden kalitemoda.com sorumluluk kabul etmemektedir.

Ayrıntılı bilgi için 0850 307 74 40- Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya [email protected] dan   E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz.

 

 HANGİ ÜRÜNLER İADE EDİLEMEZ?

Tek kullanımlık ürünler hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İadelerde sorun yaşanmaması adına sipariş ile aldığınız ürünleri ev ortamında, tekstil ürünlerinin etiketlerini koparmadan ve yıkamadan denemenizi öneririz.

Etiketleri koparılmış ve yıkanmış ürünler kabul edilmemektedir.
 

 Belirtilen sürenin aşılması durumunda ise iade işlemleri gerçekleşmemektedir.

 KUSURLU ÜRÜN İADELERİ

kalitemoda.com`dan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri kullanmadan satılabilir özelliğini kaybetmeden ürünün tarafınıza teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisin de kalitemoda.com Müşteri Hizmetleri 0850 307 74 40 ile temasa geçerek  iade yapabilirsiniz.

Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iadesi yapılamamaktadır. Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli geri ödenmektedir. 

 İADE SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Tüketici Kanunun da yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir.

Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz de ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır.

İade amaçlı ürün gönderimi yapılırken anlaşmalı kargolarımız  ve anlaşmalı fiyatlarımız üzerinden gönderim yapabilirsiniz.
 
DEĞİŞİM İŞLEMLERİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Değişim işlemimiz mevcut değildir. Ürünlerinizi iade olarak gönderip tekrar satın alabilirsiniz. 

Bu internet sitesi kalitemoda.com`un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.
kalitemoda.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 kalitemoda.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, kalitemoda.com markası ve diğer markaları, alan adları, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. kalitemoda.com`un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

kalitemoda.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR